Novinky

Novinky na první stránce.

03×02 Nechtěné děti/Misbegotten

03×02 Nechtěné děti/Misbegotten

Premiéra: 21.7.2006

Premiéra v ČR: 22.4.2009

Scénář: Joseph Mallozzi a Paul Mullie

Režie: Martin Wood

 

Varování: Následující část článku vyzrazuje zápletku nebo rozuzlení díla.

 

Podrobný obsah:

Pokračování dílů 02×18 Michael, 02×19 Peklo, 02×20 Spojenci a 03×01 Země nikoho

Elizabeth zůstávala stále na Zemi a s Atlantis byla ve spojení jenom před Teylu, která jí volala, co je nového. Poslední hlášení znělo, že se k Atlantis blíží wraithský Úl. Caron Beckett byl připravený v křesle, i když z toho neměl žádnou radost. Úl doletěl k Atlantis a volal z něj Sheppard, že mají novou loď. Asi dvě stovky Wraithů proměněných v lidi zavřeli do hibernace a jsou rádi, že Úl neměl plný stav posádky, protože by jich byly tisíce.

Michael zůstal nezměněn, ale drželi ho pod dozorem, a tak se cítil zrazený od lidí i od Wraithů, kteří ho nepřijali mezi sebe. Požádal Teylu o pomoc při získání lodi a zásob, aby mohl najít vlastní cestu, Teyla odmítla a nabídla mu vakcínu. Tu zase nechtěl Michael.

Na Zemi doktor Woolsey informoval Elizabeth, že ji IOA prozatím ponechala ve vedení Atlantis a Woolsey by měl vypracovat zprávu. Rozhodl se, že poletí s Elizabeth na Atlantis.

Rodney McKay se pokoušel zprovoznit ukořistěný wraithský Úl, ale nešlo mu to bez wraithského neurálního rozhraní, proto bude nutné probudit bývalé Wraithy ze stáze.

Michael dostal v bezvědomí virus a byl přepraven s ostatními Wraithy na opuštěnou planetu bez Hvězdné Brány, kde pro ně Pozemšťané vybudovali tábor. Využili toho, že si Wraithové nepamatovali svůj předchozí život a tvrdili jim, že onemocněli vysoce nakažlivou chorobou a toto je jejich karanténa. Měli s sebou málo jídla, tak většina vojáků společně s Johnem odletěla doplnit zásoby. Doktor Beckett se rozhodl, že zůstane a bude dohlížet na aplikaci vakcíny. Někteří přeměnění kladli nepříjemné otázky a Michael a pár dalších je od toho zrazovalo. Tvrdili, že vojáci jistě mluví pravdu. Jeden z Wraithů se nepřestal ptát a našli ho mrtvého poblíž tábora. Mělo to vpadat jako nehoda, ale Carson zjistil, že byl zabit.

Elizabeth se vrátila na Atlantis společně s Richardem Woolseym. Začali s Johnem probírat přeměnu Wraithů v lidi a nemohli se dohodnout.

Carson sledoval jednoho z Wraithů, když se vytrácel z tábora a chytil jich skupinku při divném rituálu, stačil zavolat vojáky, než ho Michael našel. Carson pochopil, že Wraithové vědí, kdo jsou.

Na Atlantis objevil Rodney na senzorech Úl, který letí k planetě s karanténou. Johnův tým se rychle musel dostat do tábora a použil k tomu zabavený Úl, který s vypětím všech sil řídila Teyla.

Přeměnění Wraithové se začali měnit zpět a vzpomínat si, co se jim stalo. Michael, několikrát poučený proradností lidí, nutil Carsona, aby prozradil, jakou pojistku proti nim lidé použili.

Velice poškozený Daedalos se rozletěl ke karanténní planetě, aby pomohl Teylině Úlu. Ani jedna z lodí nebyla v dobrém stavu.

Úl s lidmi vyletěl z hyperprostoru a našel na planetě známky wraithského života. John s Teylou a Rononem v Jumperu chtěli posbírat lidi a Wraithy tam nechat, protože pojistka existuje – výbušniny rozmístěné, aby zničily celý tábor. Našli jenom doktora Becketta. Po aktivaci pojistky zjistili, že Michael výbušniny zneškodnil. Ujal se vedení Wraithů a čekají, až je jejich bratři najdou.

Nad planetou se vynořil druhý Úl a začal střílet. Wraithská loď ovládaná lidmi byla tak poškozená, že nemohla střelbu opětovat. Když se na orbitě objevil Daedalos, našel jen trosky Úlu a na planetě nebyly známky života. John se přihlásil z maskovaného Jumperu. Všichni wraithský útok přežili, ale přeměnění Wraithové odletěli.

Doktor Woolsey řekl Elizabeth, že IOA chce, aby expedici vedla i nadále, a odešel Branou na Zemi.

 

 

 

Další postavy:

 

Michael                                   Connor Trinneer

Walter Harriman                     Gary Jones

Plk. Steven Coldwell               Mitch Pileggi

Robert Woolsey                       Robert Picardo

Lt. Morrison                            Emy Aneke

Technik na Daedalovi             Kirby Morrow

Technik                                  Chuck Campbell

 

 

Galerie:

        

 

 

Fórum

Zdravím všechny fanoušky,
nedávno se na internetu rozjela diskuze o návratu Hvězdné brány, kterou má nastarost samostný tvůrce všech tří sérií Hvězdné brány,Joseph Mallozzi. Pro české fanoušky jsem tak vytvořila čistě fórum o Hvězdné bráně. Fórum naleznete na adrese: http://stargate.funsite.cz/index.php
Budu se tam na vás těším, přeji krásný zbytek dne.
S pozdravem,
kasparova655365  🙂

Omlouváme se

Zdravím všechny,
omlouváme se Vám za nečinnost, ale máme spoustu práce a nestíháme moc provozovat tuto stránku. Snad se najde čas a opět to tu nějak ožije.
Za AT, kasparova655365

Stargate: Origin

Jak už někteří možná víte, dříve se mluvilo o novém SG filmu, ale ten nakonec byl zrušen, ale nedávno společnost MGM odhalilo nový projekt zvaný Stargate: Origin. Stargate: Origins bude desetidílný miniseriál, který půjde na obrazovky ještě letos.

Bližší informace budeme pro vás zjišťovat a zveřejňovat postupně.

Novinky

Vítězný sci-fi seriál je podle ankety Hvězdná brána, na které pomalu, ale brzy začneme pracovat. Mezitím někteří z nás pracují i na vedlejších filmech, seriálech, atd…, které sledujeme a víme o nic něco. V současné době pracuji (kasparova655365) na Anime Boruto: Naruto Next Generations. Jelikož na něm budu pracovat často, nebudu veškeré novinky ohledně něj psát zde, všechny novinky budou u Boruta v sekci Anime.

Přeji krásný zbytek dne.

Boruto

Pro fanoušky Anime, kteří sledují nového Boruta, mám dobrou zprávu, před chvílí jsem dopsala vše k prvnímu dílu, který naleznete zde: http://fan-project.net/?p=426 Doufám, že se Vám to bude líbit.

Nábor redaktorů

Zdravím, jak vidíte nový web již z větší části funguje a lze na něj dodávat články. A jelikož jich bude zapotřebí vícero, tak jsme se rozhodli vypsat tento nábor na post redaktora.

Hledáme lidi, jenž jsou schopni a ochotni psát články ke svým oblíbeným seriálům, filmům či knihám ze světa Sci-Fi, ať už jako pevní redaktoři (přístup do útrob webu, možnost samostatného publikování) a nebo jakožto občasní/příležitostní či úplně ojedinělí autor článků, kde by publikace probíhala přes nějakého redaktora – Samozřejmě s vaším jménem či přezdívkou.

 

Pokud máte zájem o post redaktora, napište na fórum, zde:

http://forum.fan-project.net/viewtopic.php?p=354112#p354112

 

Pokud máte článek ke zveřejnění, ale nemáte zájem o post redaktora kontaktujte vybraného redaktora, popřípadě napište na fórum zde:

http://forum.fan-project.net/viewtopic.php?p=354113#p354113

Aktualizace obsahu

Zdravím, dnes došlo k první, co se seriálů týče, aktualizaci obsahu.

 

Do záložky sci-fi seriály byla přidána podsložka k seriálu The 100 s následným popisem a krátkou recenzí.

Nová anketa

Vytvořila jsem pro Vás novou anketu, ve které jsou vybrané Sci-fi seriály. Seriál s největším počtem hlasů bude vybrán a pak zhotoven zde na webu. Zároveň někteří adminé tvoří bokem články, které ke Sci-fi seriálům patří, jen to nejsou ty, které jsou uvedeny v anketě.

Přeji krásný zbytek dne,
kasparova655365

Sledujte nás na:

  

Facebook panel
Návštěvnost
Kalendář
Duben 2018
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Přihlášení