Dragon

Nábor redaktorů

Zdravím, jak vidíte nový web již z větší části funguje a lze na něj dodávat články. A jelikož jich bude zapotřebí vícero, tak jsme se rozhodli vypsat tento nábor na post redaktora.

Hledáme lidi, jenž jsou schopni a ochotni psát články ke svým oblíbeným seriálům, filmům či knihám ze světa Sci-Fi, ať už jako pevní redaktoři (přístup do útrob webu, možnost samostatného publikování) a nebo jakožto občasní/příležitostní či úplně ojedinělí autor článků, kde by publikace probíhala přes nějakého redaktora – Samozřejmě s vaším jménem či přezdívkou.

 

Pokud máte zájem o post redaktora, napište na fórum, zde:

http://forum.fan-project.net/viewtopic.php?p=354112#p354112

 

Pokud máte článek ke zveřejnění, ale nemáte zájem o post redaktora kontaktujte vybraného redaktora, popřípadě napište na fórum zde:

http://forum.fan-project.net/viewtopic.php?p=354113#p354113

Po kliknutí na obrázek Vás to přesune na určený článek seriálu.


Série StarGate (Hvězdná brána)Série Star Treků


 


Eureka (Heuréka – Město divů)Sanctuary (Svatyně)Dark MatterAgents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)ArrowThe 100The 100

Seriál, The 100 je post apokalyptické sci-fi – veškerý život na planetě Zemi byl zničen jadernou katastrofou, kterou přežilo jen několik šťastlivců/smolařů, co se momentálně nacházeli na oběžné dráze.
V době jaderné katastrofy nad planetou obíhalo několik stanic, ty se následně spojily a vytvořily tak poslední útočiště Lidstva, jménem Archa.

Děj seriálu se odehrává 97 let po katastrofě. Během této doby přeživší nastolili přísný režim – přídělový systém, politika jednoho dítěte a samozřejmě pevná pravidla, za jejich porušení jste bez milosti souzeni, shledáni vinnými a vypouštěni do prázdnoty vesmíru. Jedinou výjimku mají mladiství, kteří v cele čekají, na svou plnověkost a následné vypuštění.

Stanice má ovšem po tak dlouhé době ve vesmíru, bez dodávek ze Země, problémy se zásobami a proto se rada odhodlá k zoufalému činu – dát všem uvězněním dětem šanci na život, tím že je pošlou na Zemi. Ve věznici se tou dobou nalézá 100 delikventů. Ti jsou vybaveni náramky pro monitorování životních funkcí a následně umístěni do výsadkového člunu.
Cíl mise: Zjisti, zda je Zem obyvatelná.

Po přistání stovce, nebo alespoň většině z nich, začíná doslovný ráj na Zemi. Ale nebylo by to ono, kdyby se onen ráj neměl rychle zvrhnout v doslovné peklo a boj o přežití…

Rivalita mezi stovkou, odpor vůči Arše, boj o přežití a základní otázka: „Jsme tu sami?“ To a více nabízí seriál The 100.

Seriál začal, vycházet v roce 2014 a stále se vysílá.
První řada nabízí strhujících 13 epizod, jenž překonalo mé očekávání. Mé hodnocení 90%
Druhá řada o 16 dílech plynule navazuje, tam kde předchozí řada skončila. Mé hodnocení 90%
Třetí řada s 16 epizodami, byla z mého pohledu slabší, ale stále hodnotím kladně 85%
Čtvrtá řada, se momentálně vysílá a nabídne 10 epizod (pro nedostatek času, jsem zatím neviděl – nehodnotím)

Celkově hodnotím seriál velmi kladně. Postavy neustále prožívají nějaký ten vývoj, jenž je posouvá dál a dál. Tvůrci zatím za sebou nenechali žádné okaté vypuštění sebemenšího detailu a i zdánlivé maličkosti později (klidně až o řadu či dvě) mívají svůj význam.

Jak jsem již napsal, hodnotím velmi kladně a s klidným svědomím jej mohu všem doporučit. Věřím, že ať už máte rádi sci-fi, boj o přežití, či apokalyptické scénáře, nebo se jen rádi podíváte na dobrý seriál, tak si teto seriál oblíbíte.

Oficiální promo k seriálu:

Máte dotazy? Chtěli byste si o tomto seriálu s někým „promluvit“? Navštivte naše fórum, sekce pro tento seriál je zde

Dragon

Aktualizace obsahu

Zdravím, dnes došlo k první, co se seriálů týče, aktualizaci obsahu.

 

Do záložky sci-fi seriály byla přidána podsložka k seriálu The 100 s následným popisem a krátkou recenzí.

Sledujte nás na:

  

Facebook panel
Návštěvnost
Kalendář
Červenec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čvn    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Přihlášení